Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mod podświetlenia zegarów - wersja light

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dobrzy ludzie, czy ktoś z Was ma zmieniony kolor szafy w konfiguracji:
    - czerwone zegary,
    - białe wskazówki,
    - białe wyświetlacze?

    Może ktoś wrzucić takie foty?

    Nie jestem do końca zdecydowany, czy chcę właśnie tak, czy tak jak pokazał powyżej pstrykacz
    Życie nie jest ani tak złe, ani tak dobre, jak to sobie wyobrażamy.

    Piszę poprawnie po polsku.

    Komentarz


    • Będziesz miał partyjny kolor, oczoj...bny, ciekawa konfiguracja.
      Marek

      Komentarz


      • Będę albo i nie, bo jak na własne oczki nie zobaczę jak to wygląda, to chyba zrobię tak jak masz Ty (choć też z przewagą koloru rewolucyjnego) :twisted: :twisted: :twisted:
        Życie nie jest ani tak złe, ani tak dobre, jak to sobie wyobrażamy.

        Piszę poprawnie po polsku.

        Komentarz


        • Kolor wyszedł miodnie, w oczy nie razi, a daje przyjemne efekty wizualne, szczególnie jak zostawi się podswietlenie wskażników temp. i baku zielono, białe wskazówki i czerwone podświetlenie prędkościomierza i obrotomierza. :P
          Marek

          Komentarz


          • Zamieszczone przez pstrykacz
            szczególnie jak zostawi się podswietlenie wskażników temp. i baku zielono
            Haha, no cóż Marek, bywa i tak Dobrze że Jarek zareagował prawidłowo i dolutował co trzeba, a nie pogonił mnie w diabły z taką pstrokacizną, bo miałbym prawdziwie jarmarczny tuning :roll:
            Jak po niedzieli dokończymy resztę, to spstrykam całość i zamieszczę :szeroki_usmiech
            Życie nie jest ani tak złe, ani tak dobre, jak to sobie wyobrażamy.

            Piszę poprawnie po polsku.

            Komentarz


            • Pstrykacz
              jakich dokładnie diod Led użyłeś? chodzi mi o mcd!
              Bardzo Ładnie to wygląda, ja się szykuje na taki mod w liczniku od Superb'a

              Komentarz


              • ja jak tylko się ogarnę z czasem to wrzucę zdjęcia OII z Maxi-Dote-em po zmianach na biało czerwono by koja86 i nico21
                RENT COMPLEX

                DACAR.team

                Komentarz


                • Może ktoś z Was zmieniał podświetlenie FIS'a w liczniku?

                  Komentarz


                  • jarucki, wszystko zależy w jakim aucie, jak koja86 działał przy moim to stwierdził że w OII idzie zmienić podświetlenie na inne ale ja zostałem przy białym, ale już w OI nie da rady bo ma folię pod wyświetlaczem i kolor zostaje bez zmian. Jezeli się mylę niech Jarek mnie poprawi
                    RENT COMPLEX

                    DACAR.team

                    Komentarz


                    • Ale na jaki kolor, bo ja zmienilem z bialego ciemnego na biale jasne. Troche lutowania jest, ale bez obaw.
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • Zgodnie z obietnicą wrzucam jak to wygląda u mnie, co prawda zrobione telefonem ale jak tylko będę miał profi zdjęcia to podmienię
                        Załączone pliki
                        RENT COMPLEX

                        DACAR.team

                        Komentarz


                        • Skoda Superb, podświetlenie FIS'a jest bursztynowe natomiast górne część jest bursztynowa i w razie jakiejś usterki kolor zmienia się na czerwony!
                          noo i właśnie z tą górną częścią mam pewne obawy... czy jeśli w ich miejsce wlutuje białe led'y to czy to będzie gadało....
                          tak ona wygląda Link
                          zdjęciu z netu

                          Generalnie Opcja jest taka aby licznik byl biało czerwony czyli wskażówki czerwone reszta biała

                          Dla osób które mają fis'a polceam taki zabieg
                          ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                          EDIT:

                          teraz własnie zauważyłem że te diody z górnej części wyświetlacza są dwukolorowe, ehhh coś czuje że będzie ciężko

                          Komentarz


                          • jarucki, ja w swojej OII mam górne podświetlenie białe z bursztynem bo tam są diody dwu kolorowe, więc musiałbyś poszukać takich diod które będą miały kolor biały i czerwony w jednym
                            RENT COMPLEX

                            DACAR.team

                            Komentarz


                            • własnie szukam w google ale jak narazie to co znalazłem to osram - bursztyn/czerwony
                              może jutro albo w next week znajdę trochę czasu i zobacz co się stanie gdy odlutuje jedną nóżkę od wyświetlacza, jeśli komunikaty będą dalej się pojawiały to będzie oznaczało że będize dobrze

                              [ Dodano: Czw 22 Lip, 10 13:28 ]
                              Dwa małe wyświetlacze oraz zegary święcą już na biało, pozostał FIS, tylko nie wiem jak to zrobić ;/

                              Komentarz


                              • Czy mógłby ktoś napisać jak zdjąć wskazówkę od prędkościomierza w O2 bo potrzebuję wyciągnąć żarówkę z kontrolki.Dodam że nigdy tego nie robiłem więc prosiłbym o w miarę dokładny opis.Zegary wyciągnąłem, rozebrałem no ale zatrzymałem się na wskazówkach - z góry dziękuję.

                                Komentarz


                                • Tam nie ma zarowek tylko diody i zeby cos wyjac to trzeba caly licznik rozliczyc. A wskazowki trzeba pociagnac do siebie i tyle.

                                  A zamiast wyrzucac kontrolke na sprzedaz auta to trzeba naprawic auto i sama zgasnie.
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Maicroft
                                    Tam nie ma zarowek tylko diody i zeby cos wyjac to trzeba caly licznik rozliczyc. A wskazowki trzeba pociagnac do siebie i tyle.

                                    A zamiast wyrzucac kontrolke na sprzedaz auta to trzeba naprawic auto i sama zgasnie.

                                    Dzięki za odpowiedź. Auta nie sprzedaję ponieważ cztery miesiące temu je kupiłem i mam zamiar trochę nim pojeździć. A pali mi się kontrolka cisnienia w oponach z którą dwa razy walczył serwis i nic. Niby wszystko gra a ona świeci i denerwuje. Dlatego chciałem się jej pozbyć bo mi ta kontrola ciśnienia aż tak mocno nie jest potrzebna a za każdą wizytę w aso i próbę uporania się z z problemem niestety trzeba płacić.

                                    Komentarz


                                    • To trzeba dezaktywowac TPMS i po sprawie w kompie, a nie lutowac szafe.

                                      Poszukaj kogos kumatego z VCDSem i wyjdzie taniej i szybciej

                                      Jakies bledy wywala, bo bez powodu to ona nie swieci.
                                      Spritmonitor.de

                                      Komentarz


                                      • być może świeci ci kontrolka ponieważ zmieniałeś opony a wtedy trzeba zresetować sprawdzanie ciśnienia. Jak zresetować po zmianie opon czujnik powinno być napisane w instrukcji - może serwis o tym nie wie
                                        W każdym bądź razie spróbuj zresetować to może pomoże.

                                        Komentarz


                                        • Tu opis Forum - Octavia Club Polska
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • namieszałem coś przy diodach od prędkościomierza i obrotomierza ( zmieniam na czerwone) i nie mogę dojść która jest źle, ma ktoś może fotkę dobrej jakości na której widać jak mają być przylutowane ów diody?

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez fafcio
                                              namieszałem coś przy diodach od prędkościomierza i obrotomierza ( zmieniam na czerwone) i nie mogę dojść która jest źle, ma ktoś może fotkę dobrej jakości na której widać jak mają być przylutowane ów diody?
                                              Korzystając z okazji, że wspomniałeś o czerwonym podświetleniu wstawię kilka zdjęć z przeróbki mojego auta na czerwone podświetlenie. Już dawno miałem je wstawić, ale nigdy nie było czasu na zrobienie zdjęć; teraz z kolei mam zdjęcia, ale nie mam już tego auta

















                                              Życie nie jest ani tak złe, ani tak dobre, jak to sobie wyobrażamy.

                                              Piszę poprawnie po polsku.

                                              Komentarz


                                              • smer, a wskazowek nie robiles?
                                                Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                                Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                                ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                                TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                                Komentarz


                                                • Dla przełamania tej czerwieni miałem białe wskazówki i wyświetlacze.
                                                  Życie nie jest ani tak złe, ani tak dobre, jak to sobie wyobrażamy.

                                                  Piszę poprawnie po polsku.

                                                  Komentarz


                                                  • smer, jakos slabo swieca
                                                    Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                                    Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                                    ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                                    TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X